Zarejestruj

Witam wszystkich !

Nowy
Sieć: Play
Root: Tak
Model telefonu: samsung galaxy ace S5830
System: nie wiem

Witam wszystkich !

Postprzez 23adamek » 7 paź 2012, o 22:20

Zarejestrowałem się przede wszystkim po to, żeby obczaić, czy warto zakupić takiego Samsunga , jaki posiada moja 11-letnia córeczka ;)
Mam mnóstwo pytań, bo nigdy nie posiadałem telefonu z androidem a moja "perełka" wiecznie mnie o coś pyta. Głupio być takim wapniakiem, który wie mniej od swojej pociechy :)
Na pierwszy ogień będę miał kilka pytań dotyczących samego korzystania a telefonu.
Głównie chodzi o to, aby nie narażać się na jakieś dodatkowe, niekontrolowane koszty, bo moja córeczka straciła w jedną dobę 70 zł z konta i do dzisiaj nie wie jak to się stało. Ja z resztą również nie mam pojęcia.
Druga i chyba najważniejsza sprawa, to ten Root, o którym tyle tutaj mowy. Zupełnie nie wiem jakie korzyści ze sobą niesie i jak go "zrobić" ?
Zanim jednak zacznę Was, drodzy forumowicze, zarzucać pytaniami, poszperam ile się da po tematach. Jak czegoś nie znajdę, to będę się do Was uśmiechał z prośbą o pomoc, a być może z biegiem czasu i ja będę mógł komuś pomóc :D
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !

OSTRZEŻENIE

Ten wątek ma 6 odpowiedzi

Musisz być zarejestrowany i/lub zalogowany, by zobaczyć tę odpowiedź.

Zarejestruj lub Zaloguj

Powrót do Przywitaj się